Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Привітання із закінченням 2019/2020 навчального року

                                                       

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Цей навчальний рік був і цікавим, і складним водночас для всіх. Та ви все змогли. Ви справилися з можливістю дистанційно здобувати і передавати знання. Ще ніколи шкільні приміщення не були такими сумними через відсутність дитячих голосів, веселих свят, незабутніх виховних заходів, цікавих зустрічей, захоплюючих уроків, галасливих перерв. Не продзвенів останній шкільний дзвінок для випускників 2020 року.
Ми всі переживаємо історичне випробування на терплячість, людяність, самоорганізованість, розуміння ситуації. Але навчальний процес добіг до фінішу. 
Із закінченням 2019/2020 навчального року! З переходом в наступні класи, з початком літніх канікул.
Шановним випускникам  вдалої та успішної здачі ЗНО, здійснення своїх планів на подальше доросле життя.
Висловлюємо безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу працю, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддавали своїм вихованцям.
Слова особливої подяки вам, шановні батьки учнів, які в складний період вимушеного карантину здобували освіту разом зі своїми дітьми, підтримували їх, організували безпечні  й необхідні умови для їхнього навчання.
Пишаємося вами, наші учні. Ви всі заслуговуєте на відпочинок! Вітаємо з початком літніх шкільних канікул. Будьте здоровими! Бережіть себе!
Цікавих подорожей, приємних пригод, сонячної погоди, щастя вам усім!« повернутися до списку оголошень