Вітаємо з Днем дошкілля!

Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Вітаємо Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків і теплотою рідних.

Нехай вам вистачає витримки і сил на всіх бешкетників, нехай ваша доброта, терпіння зігрівають вихованців, а робота буде сповнена приємних сюрпризів. Нехай у вашому житті все складається вдало.