Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Хоменко Тетяну!

24 та 25 лютого 2020 року на базі КЗ «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  під час якого школярі захищали свої науково-дослідницькі роботи.

Високу майстерність в умінні користуватися професійними методами і прийомами,  сучасними засобами масової інформації, аргументувати й відстоювати свою точку зору з різних проблем продемонструвала учениця 11  класу Водотиївського ліцею Хоменко Тетяна, яка презентувала свою роботу у секції “Агрономія” на тему: «Вермикомпостування як дієвий засіб утилізації органічних відходів та вплив вермикомпосту на ріст і розвиток рослин». Результатом науково-дослідницької роботи Хоменко Тетяни  є   І місце.

Особлива подяка учителю біології Хоменко Нелі Миколаївні за високий особистий  професіоналізм!

Вітаємо Тетяну  та Нелю Миколаївну з досягненням і бажаємо завжди рухатися тільки вперед і досягати своєї мрії!!!

Бажаємо перемоги і у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу!