Спортивні заходи присвячені Дню фізичної культури та спорту

Дата: 13.09.2021 08:40

У рамках проведення тижня фізичної культури та спорту відбулось відкриття спортивних ігор школярів 2021-2022 н.р. На футбольному полі Брусилівської ДЮСШ проведено ряд змагань: міні футбол (юнаки та дівчата), легка атлетика та пляжний волейбол.

Нашим основним завданням було виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я, придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту,залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом,виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.

Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.