Нагородження найкращих спортсменів Брусилівської громади

Дата: 30.03.2018 08:44

Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. І нехай до олімпійських рекордів нашим чемпіонам ще далеко, але у кожного є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка. І головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху.

23 березня 2018 року відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів  зимових чемпіонатів, які у цьому навчальному році проводилися в Брусилівській об’єднаній територіальній громаді.

Спортсмени радо зустрічали гостей свята, а саме: заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Шкуратівського Віктора Вікторовича та начальник Житомирського обласного управління комітету фізичного виховання та спорту, заслуженого тренера України з легкої атлетики  Зорніка Володимира Романовича.

Чудовими номерами вітали всіх присутніх вихованці ЦДЮТ «Мрія», а також свій номер продемонструвала команда з КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця», яка перемогла в селищному етапі Всеукраїнського спортивно-мачового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Із хвилюванням діти чекали тієї хвилини, коли почують свої імена і вийдуть на сцену для отриманнями заслужених нагород.

Тож за підсумками чемпіонатів з футзалу місця розподілилися наступним чином:

Вікова група 2004 -2005 р.н.

І місце - Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

ІІ місце - Водотиївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»;

ІІІ місце - Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Найкращий футболіст – Хомич Іван із Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Найкращий бомбардир –Габакан Віктор із Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Найкращий воротар –Глущенко Петро  із Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей».

Вікова група 2006-2007 р.н.

І місце  - Водотиївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»;

ІІ місце - КОНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О.Готовчиця»;

ІІІ місце - Морозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Найкращий футболіст –Кавун Олексій із Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Найкращий бомбардир –Зубрицький Дмитро із КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» .

Найкращий воротар -  Засімчук Олександр із Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей»

Найкращим вболівальником визнано Кавуна Андрія із Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

І залишилися в нас іще одні переможці – наші волейболісти. У чемпіонаті з пляжного волейболу місця розподілилися наступним чином.

Юнаки:

І місце – Осівецький НВК «ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ»;

ІІ місце – Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – КОНЗ «Брусилівська гімназія ім.Г.О.Готовчиця».

Дівчата:

І місце – Лазарівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ»;

ІІ місце – Осівецький НВК «ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ»;

ІІІ місце - Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Всі спортсмени отримали заслужені нагороди за досягнення у спорті. Але найголовніша  винагорода – це здоров’я, яке дає  заняття фізичною культурою. Спорт виховує, дисциплінує, формує почуття команди.

Бажаємо, щоб ці якості принесли вам успіх, щоб ви перемагали в усьому і здобували славу для себе і для України.