Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

ЗА ПІДСУМКАМИ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та  розвиток талановитих дітей. Участь у предметних олімпіадах –  яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю.

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. У цьому навчальному році 46 учнів загальноосвітніх шкіл Брусилівської  громади взяли  участь в обласному етапі  олімпіад.

Учасники ІІІ етапу гідно представили Брусилівщину, показали добрий результат, виборовши 19 дипломів переможців:

 

Диплом

Прізвище та ім’я  учня

Клас

ЗНЗ

Предмет

Учитель

1.

І ст.

Макарчук Лідія

10

Брусилівський ліцей №1 ім.І.І.Огієнка

біологія

Тюрменко

Наталія Альфредівна

2.

І ст.

Слободенюк Злата

8

Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.

географія

       Бондарчук               Марія                   Іванівна

3.

І ст.

Хоменко Тетяна

11

Водотиївський ліцей

екологія

       Хоменко       Неля Миколаївна

4.

ІІ ст.

Макарчук Лідія

10

Брусилівський ліцей №1 ім.І.І.Огієнка

російська мова та література

Гарізан    Наталія Вікторівна

5.

ІІ ст.

Подшибякіна Катерина

9

Брусилівський ліцей №1 ім.І.І.Огієнка

українська мова та література

Коваль

Тамара Григорівна

6.

ІІ ст.

Слободенюк Злата

8

Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.

українська мова та література

Степанчук Катерина Василівна

7.

ІІ ст.

Шкіль Анастасія

9

Брусилівський ліцей  ім.Г.О.Готовчиця

географія

Макаренко Наталія Миколаївна

8.

ІІ ст.

Шемет

Аліна

9

Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст.

правознавство

Паланичка Микола   Іванович

9.

ІІ ст.

Боклан

Роман

9

Брусилівський ліцей  ім.Г.О.Готовчиця

біологія

Кушніренко Людмила Павлівна

 

10.

ІІІ ст.

Макарчук Лідія

10

Брусилівський ліцей №1 ім.І.І.Огієнка

українська мова та література

Синиця    Лариса Володимирівна

11.

ІІІ ст.

Подшибякіна Катерина

9

Брусилівський ліцей №1 ім.І.І.Огієнка

російська мова та література

    Андрусенко          Світлана      Вікторівна

12.

ІІІ ст.

Слободенюк Злата

8

Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.

фізика

Бердніков Сергій Леонідович

13.

ІІІ ст.

Слободенюк Злата

8

Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.

біологія

     Дудін        Дмитро Олексійович

14.

ІІІ ст.

Шкіль Анастасія

9

Брусилівський ліцей  ім.Г.О.Готовчиця

фізика

Кузьменко Галина Миколаївна

15.

ІІІ ст.

Шкіль Анастасія

9

Брусилівський ліцей  ім.Г.О.Готовчиця

математика

Воробей Світлана Євгенівна

16.

ІІІ ст.

Якубович Станіслав

8

Брусилівський ліцей  ім.Г.О.Готовчиця

історія

      Бойко        Тетяна    Іванівна

17.

ІІІ ст.

Боклан

Роман

9

Брусилівський ліцей  ім.Г.О.Готовчиця

історія

  Бойко        Тетяна    Іванівна

18.

ІІІ ст.

Гаврилюк Дмитро

11

Брусилівський ліцей №1 ім.І.І.Огієнка

трудове навчання

Дубницький Петро Миколайович

19.

ІІІ ст.

Журбенко Ростислав

10

Приворотська  ЗОШ І-ІІІ ст.

інформаційні технології

Журбенко Руслан   Іванович

 

Хоменко Тетяна (Водотиївський ліцей)  стала учасником відбірково-тренувальних зборів учасників  IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Учасниками ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019-2020 н.р. були 4 учні із трьох закладів загальної середньої освіти ( 2 – із  Брусилівського ліцею ім.Г.О.Готовчиця, 1 – із Водотиївського ліцею, 1 – із Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.). Переможцями обласного етапу стали:

1-ше місце – Хоменко Тетяна, учениця 11 класу Водотиївського ліцею, у секції «Агрономія» (вчитель – Хоменко Н.М.);

2-ге місце – Шкіль Анастасія, учениця 9 класу Брусилівського ліцею ім.Г.О.Готовчиця, у секції «Географія і ландшафтознавство» (вчитель – Макаренко Н.М.).

Хоменко Тетяна готується до захисту своєї науково-дослідницької роботи на Всеукраїнському рівні.

Переможцем Х-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів загальної середньої освіти Житомирської області, виборовши 3-тє місце, стала Подшибякіна Катерина, учениця 9 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка (вчитель Коваль Т.Г.).

Ненюк Дарина, учениця 5 класу Брусилівського ліцею ім.Г.О.Готовчиця, (вчитель Бісик Г.Г.) та Подшибякіна Катерина, учениця 9 класу Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка (вчитель Коваль Т.Г.)  - переможці (3-тє місце) обласного етапу ХХ-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Вітаємо усіх дипломантів та їх наставників! Бажаємо нових перемог та творчих злетів! Віримо, що ці юні таланти, які сьогодні підкорюють інтелектуальні вершини, в майбутньому стануть тією силою, яка здатна забезпечити гідний розвиток нашої держави.



« повернутися до списку новин