День фізкультури та спорту

Дата: 10.09.2019 09:22

У школах нашої громади склалася добра традиція – відзначати День фізичної культури і спорту. Спільно із відділом освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді Брусилівської РДА 6 вересня проведено масовий спортивний захід, який відбувся на центральній площі біля будинку культури, центральному стадіоні, парку «75 – річчя Житомирської області», мініфутбольному полі на території Брусилівському ліцеї №1 імені І.І. Огієнка та футбольному полі у селі Ставище. Спортивні змагання проводилися з метою популяризції здорового, активного способу життя; оцінки своїх можливостей використовувати резерви організму в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті; пропаганди розвитку фізичної культури і спорту в Брусилівській ОТГ, виявлення кращих й найсильніших учнів та команд в різних видах спорту.

Зі словами привітання спортивні змагання відвідали начальник відділу освіти та спорту Брусилівської селищної громади Чмуневич М.І. та голова громадської організації «Рідний дім – Брусилівщина» Нікітчин О.Ю.

Наші юні спортсмени змагалися у таких видах спорту:

• чемпіонат Брусилівської ДЮСШ з легкої атлетики у бігу на 1000 м. (вікова категорія: юнаки та дівчата 2004-2006 р.н., 2007-2009 р.н.);
  • кубок Брусилівської ДЮСШ з паркового волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти (змішана команда юнаків і дівчат);
  • кубок по футболу (команди юнаків 2003-2006 р.н., 2007-2010 р.н.)

Чемпіонами із легкої атлетики з бігу на 1000 метрів стали серед дівчат Пінчук Леся, учениця Брусилівського ліцею №1 імені І.І. Огієнка. Серед хлопців Аврамчук Ярослав учень Лазарівської  НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ». У бігу на 500 метрів серед дівчат перемогу виборола Реутова Анна, учениця Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця. Серед юнаків Ковальов Роман, учень Брусилівського ліцею №1 імені І. І. Огієнка.

Футбол серед дорослих: 1 місце Соловіївська ЗОШ I-III ступенів, 2 місце Морозівська ЗОШ I-III ступенів, 3 місце Брусилівський ліцей №1 імені І. І. Огієнка.

Футбол серед юнаків: 2007-2010 р.н. - перше місце Брусилівський ліцей імені Г.О. Готовчиця,  2 місце Хомутецька ЗОШ I-III ступенів, 3 місце Соловіївська ЗОШ I-III ступенів.

Парковий волейбол: перше місце Брусилівський ліцей №1 імені І.І. Огієнка, 2 місце Осівецька гімназія, 3 місце Лазарівська НВК «ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ».

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Щиру подяку хочемо висловити команді ДЮСШ під керівництвом директора спорт школи Тюрменко Л.А., які разом із вчителями фізкультури організували міжшкільні спортивні змагання. Бажаємо, щоб нагороди принесли школярам успіх, а здобутий досвід славу для себе і для України!