Гімназіада 2019/20 р: «COOL GAMES»

Дата: 24.01.2020 09:26

22 січня на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця вперше проведено спортивні змагання з «COOL GAMES»,  які входять до регламенту Гімназіади Житомирщини 2019/20 р. Метою спортивного заходу є впровадження процесу інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти, збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед учнів.

Участь у змаганнях взяли діти із 4 закладів загальної середньої освіти нашої громади, які змагалися у трьох вікових дивізіонах 2009-2010 р.н., 2008-2006 р.н., 2005-2002 р.н. за право відстоювати громаду на обласному етапі спортивного заходу, який проходитиме 25 січня у м. Житомир. Вибороли почесне право представляти нашу громаду вихованці Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця, яких ми щиро вітаємо з перемогою! Наш захід супроводжував азарт та бурхливі емоції. А головним призом була радість від перемог і прагнення до спорту, яке школярі отримали від участі у новому виді спортивних змагань.