Спортивно-масовий захід серед дітей Брусилівської ТГ "ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ"

Дата: 07.10.2021 09:32

Спортивно-масовий захід серед дітей Брусилівської ТГ "ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ".

Спортивні активності спрямовано на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності - заохочення дітей та молоді Брусилівської громади долучатись до спорту, сприйняти спортивну філософію, жити за олімпійськими цінностями - дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити діток до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Метою проведених спортивних активностей - є поширення ідей олімпізму, організація змістовного спортивного дозвілля, створення засобами фізичної культури творчої атмосфери та пробудження в учнів розвивати та удосконалювати свої здібності.

Загальне керівництво проведення спортивного заходу "ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ" здійснювалось відділом освіти та спорту Брусилівської селищної ради та Брусилівською ДЮСШ.

Рейтингові показники команд ЗЗСО:

1 місце - команда Лазарівської гімназії.

2-3 місце - розділили команди Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця та Брусилівського ліцею #1 імені І.І.Огієнка.

4 місце - команда Ставищенської гімназії.

5 місце - команда Водотиївського ліцею.

6 місце - команда Соловіївської ЗОШ I-III ступенів.

7 місце - команда Хомутецької ЗОШ I-III ступенів.

Велика вдячність за організацію та суддівство адміністрації та тренерам-викладачам Брусилівської ДЮСШ. Всім учасникам гарного настрою, олімпійського здоров'я та вдалих перемог!