Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради

25 січня 2019 року, під головуванням начальника відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради М. І.Чмуневича, відбулася нарада з керівниками закладів освіти.

На нараді розглянуто ряд нагальних та актуальних питань в галузі освіти ОТГ. Зокрема, розглянуто наступні питання :

  • оптимізація закладів загальної середньої освіти;
  • робота адміністрації закладів загальної середньої освіти по забезпеченню безпечного перебування учнів та працівників в закладах освіти;
  • формування готовності вчителів до інноваційної діяльності;
  • про стан організаційної роботи адміністрації закладів загальної середньої освіти з підготовки учнів до ЗНО у 2019 році.

Нарада  розпочалася із презентації   навчального закладу. Чубарик Людмила Василівна гостинно  провела делегацію по класних кімнатах, коридорах та кабінетах Биківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Потім класовод 1 класу Дем’янчук   О.М.  провела відритий урок «Я досліджую світ». Всі присутні були в захоплені від нових підходів та методик навчання в рамках «Нової української школи».  Після цього заступник директора з навчально-виховної роботи Биківсьої ЗОШ І-ІІІ ст. Цирубалко Л.С. провела заняття з елементами тренінгу на тему: «Що для Вас є щастя». Кожен відчув себе більш щасливим та зрозумів, яку цінність нам приносить спілкування один з одним, з навколишнім світом, рідними та друзями.

 Після чого розпочалася власне нарада.

Особливі акценти були зроблені на удосконаленні існуючої мережі освітніх закладів селища. Було вирішено спільно приймати рішення щодо удосконалення мережі шкіл.

У ході зустрічі керівник відділу освіти та спорту наголосив, що основна мета оптимізації – покращення якості освіти та умов навчання для дітей, адже на даний час не у всіх школах учні мають рівні можливості для розвитку своїх навчальних, творчих, спортивних та інших здібностей. Тому в першу чергу при розгляді даного питання необхідно враховувати інтереси дітей.

 Провівши нараду, керівники закладів загальної середньої освіти отримали безліч завдань та відповідей на питання, які їх цікавили, а також багато інформації для роздумів.« повернутися до списку новин