Конкурс учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

Дата: 04.03.2019 09:59

Батьківщина – найважливіший куточок для кожного, хоч ми рідко замислюємося про це, захоплені великими можливостями, які відкрив для нас технічний прогрес.

Проблеми екології стали загрожувати здоров’ю і життю всього людства, а тому постало питання про необхідність масової екологічної освіти населення. Наш обов’язок навчити наше молоде покоління любити свій край, свою природу, захищати її багатства. Адже, вичерпуючи земні ресурси, ми тим самим ставимо під загрозу власне життя.

На сьогоднішній день в нашій державі є дуже актуальною проблема екологічного виховання сучасної молоді.

З цією метою 01 березня 2019  року відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу учнівських колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

У конкурсі взяли участь 8 команд громади, які представили творчі виступи  за темою «Моя мала Батьківщина».

Поєднуючи різні жанри, стилі і напрями мистецтва, відображаючи проблеми у трагічній, гумористичній, образній та інших формах учнівські колективи висвітлили екологічні проблеми села, громади та презентували  цікаві пропозиції щодо їх вирішення.

У своїх виступах юні екологи наголошували, що хоча люди і піклуються про природу, але завдають їй і великої шкоди.

І все ж, розподіляючи місця, журі надало перевагу команді «Оберіг» КОЗНЗ «Водотиївський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей»» (кер. Слободенюк Т.С.), яка посіла почесне І місце та  буде представляти нашу громаду  в  обласному етапі Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти.

Друге місце присудили колективам: «Еколайф» КОЗНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О.Готовчиця»  (кер. Макаренко В.А.) та «Еколог» Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер.Маслюк Т.І.)

На третьому місці: «Шанс» КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (кер. Салівон О.В.)  і «Еколайф» Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Гамерник О.В.).

Всі учасники конкурсу відзначились високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю художнього оформлення та режисерською майстерністю керівників у висвітленні різнопланових аспектів екології.

Висловлюємо слова подяки за надання приміщення та допомогу в організації фестивалю – конкурсу директору КОЗНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О.Готовчиця» Нікітчину О.Ю. та  педагогу-організатору Зайченко Н.М.