Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Виїзна нарада керівників закладів освіти

                                                

   08 лютого 2018 року на базі Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» відбулася виїзна нарада керівників закладів освіти.

   Основною метою заходу була демонстрація досвіду роботи школи та шляхів досягнення високих результатів. Тимошенко Віталій Миколайович провів екскурсію своїм закладом, показав, як організована  робота котельні, тепличне господарство. Вчитель трудового навчання та технологій Химченко В. В., презентувавши свій електронний підручник, вразив всіх присутніх новітнім підходом до викладання уроків. 

   Учні школи підготували  чудову концертну програму, де була висвітлена історія української пісні.

    Після чого відбулася сама нарада на якій розглядалися наступні питання:

1. Обговорення плану розвитку освіти Брусилівської селищної ради на 2018-2022 роки.

2. Про хід підготовки до атестації педагогічних кадрів у закладах освіти.

3. Про організоване завершення 2017-2018 н.р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

4. Про порядок реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2018 році.

5. Про попередження нещасних випадків та порядок їх розслідування.

6. Підключення до інтернету закладів освіти Брусилівської селищної ради.

              Своїми думками, щодо подальшого розвитку освіти Брусилівщини поділився заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів селищної ради В.В. Шкуратівський.

       Керівники навчальних закладів зверталися із запитаннями, що виникали в ході наради, до спеціалістів селищної освітянської ланки і отримали на них  вичерпні відповіді.

         Начальник відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради М.І. Чмуневич на заключній частині наради підвів підсумки та запропонував провести подібні заходи у всіх школах ОТГ, щоб кожен мав можливість продемонструвати свої власні надбання. А також,звертаючись до директорів шкіл, наголосив: «Справжній керівник не ухиляється від обов’язків, не перекладає їх на інших осіб та не шукає причини не робити. Хороший керівник шукає можливості, щоб виконати поставлене завдання. Ми повинні відповідати за свої дії, за своїх підлеглих».« повернутися до списку новин