Математична компетентність молодшого школяра як запорука успішного навчання

Дата: 31.10.2019 10:20

Методичне об’єднання вчителів 1-х класів, проведене 29 жовтня на базі Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка, було присвячене темі «Математична компетентність молодшого школяра як запорука успішного навчання».

Тимошик О.А. (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.) висвітлила питання «Логічна складова предметної математичної компетентності молодшого школяра», поділившись з колегами підбіркою логічних математичних задач, які використовує у своїй роботі. Вчителі із задоволенням розв’язували ці задачі, використовуючи різні способи: дії, малюнки, логіку. Спільно вирішували як краще вчити учнів розв’язуванню цих завдань.

Учителі НУШ сміливо і творчо впроваджують у освітній процес нову технологію навчання «Гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO". Адже з допомогою цеглинок LEGO можна успішно формувати уяву, увагу, мовлення дитини, розвивати інтелектуальні можливості, настандартне мислення, фантазію.  Керівник методичного об’єднання Кара А.Ю. поділилась своїм  досвідом використання LEGO у навчанні першокласників. Вона презентувала методичні рекомендації, де показано практичне застосування цеглинок на різних уроках у початкових класах.

Педагоги обговорили  правильність заповнення журналів, оцінювання  учнівських досягнень, інші питання організації навчально-виховного процесу у 1 класі.