Даруймо радість дітям!

Дата: 02.05.2018 10:32

З метою пропаганди здорового способу життя, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в області, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей, підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів проводиться обласний щорічний фестиваль під девізом «Даруймо радість дітям». Збірні команди ОТГ вікових груп 2003-2004 р.н., 2005 – 2006 р.н., 2007-2008 р.н. також взяли участь в даному спортивному змаганні, що відбулося 19 квітня в м. Радомишль. На зональному етапі футбольного фестивалю наші спортсмени достойно показали себе. Переможцями в своїй групі виявилися наймолодші футболісти 2007-2008 р.н., здобувши перемоги над усіма своїми суперниками.