ЗА ПІДСУМКАМИ ОБЛАСНИХ КОНКУРСІВ

Дата: 12.03.2019 10:38

Сьогодні система освіти в нашій країні переживає період серйозних реформ, спрямованих на те, щоб її рівень відповідав високим європейським стандартам. Ми хочемо бачити нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, яка вміє самостійно розв'язувати поставлені перед нею завдання, талановитою, творчою – одним словом, успішною.

Фейєрбах писав: «Де немає простору для прояву здібностей, там немає і здібностей». У закладах загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради  створено оптимальні умови для виявлення і розвитку здібностей школярів, адже  обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта. І завдання учителя полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти. Працювати з обдарованими та здібними учнями дуже відповідально, тому вчителі приділяють велику увагу самоосвітній діяльності, використовують в роботі ефективні педагогічні та психологічні методики, технології, форми і методи розвитку творчих здібностей цієї категорії учнів.

Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, долучаються школярі до роботи у Малій академії наук України, беруть участь у різноманітних конкурсах.

У ІІ (районному) етапі олімпіад взяли участь 438 школярів району, 51-го з них визнано переможцями (отримали 1-ше місце), вони ж мали змогу показати свої знання на ІІІ (обласному) етапі. Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом вчителів-наставників є  14 дипломів обласних олімпіад: 1 диплом І ступеня, 5 -  ІІ-го і 8 – ІІІ-го.                            Переможці олімпіад – це обдаровані діти, ерудовані, з винятковою начитаністю, які здатні наполегливо та цілеспрямовано працювати над собою і прагнуть завжди знайти істину.

Високий рівень знань на обласному етапі показали такі учні:

• з географії:

диплом І ступеня – Шкіль Анастасія, учениця 8 класу Брусилівської гімназії ім. Г.О.Готовчиця (вч. Макаренко Н.М.);

диплом ІІІ ступеня – Подшибякіна Катерина, учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вч. Сафронов М.О.);

- з екології:

диплом ІІ ступеня - Басалкевич Дмитро, учень 11 класу Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» (вч. Хоменко Н.М.);

диплом ІІІ ступеня – Третяк Ірина, учениця 11 класу Брусилівської гімназії ім. Г.О.Готовчиця (вч. Кушніренко Л.П.);

• з біології:

диплом ІІ ступеня – Боклан Роман, учень 8 класу Брусилівської гімназії ім. Г.О.Готовчиця (вч. Кушніренко Л.П.);

диплом ІІ ступеня – Макарчук Лідія, учениця 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Тюрменко Н.А.);

• з української мови та літератури:

диплом ІІ ступеня - Подшибякіна Катерина, учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Коваль Т.Г.);

диплом ІІІ ступеня  – Макарчук Лідія, учениця 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(вч. Синиця Л.В.);

• з фізики:

диплом ІІ ступеня - Шкіль Анастасія, учениця 8 класу Брусилівської гімназії ім. Г.О.Готовчиця (вч. Мацкевич М.О.);

диплом ІІІ ступеня – Євченко Софія, учениця 10 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Котенко С.С.);

диплом ІІІ ступеня – Вишневська Анастасія, учениця 11 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мацкевич М.О.);

• з астрономії :

• з правознавства:

диплом ІІІ ступеня – Демянова Катерина, учениця 9 класу Брусилівської гімназії ім. Г.О.Готовчиця (вч. Нікітчин О.Ю.);

• з російської мови та літератури:

диплом ІІІ ступеня  – Макарчук Лідія, учениця 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Гарізан Н.В.).

Заклади загальної середньої освіти активізували свою роботу у Малій академії наук України.  У Житомирському територіальному відділенні МАН захищали свої науково-дослідницькі роботи 7 учнів із трьох шкіл:

3 – із Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,

2 – із Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця,

2 – із Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей».

Переможцями стали:

у секції «Українська література» 3 місце  - Демянова Катерина, учениця 9 класу Брусилівської гімназії ім.Г.О.Готовчиця (вчитель Поліщук Л.М.);

у секції «Агрономія» 1 місце – Басалкевич Дмитро, учень 11 класу Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей» (вчитель Хоменко Н.М.).

Щорічно учні шкіл Брусилівщини  є учасниками Міжнародного конкурсу  з української мови ім. Петра Яцика.  На обласному етапі цього  Конкурсу диплом ІІ ступеня виборола Подшибякіна Катерина, учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Коваль Т.Г.).

Вітаємо усіх дипломантів та їх наставників! Віримо, що ці юні таланти, які сьогодні підкорюють інтелектуальні вершини, в майбутньому стануть тією силою, яка здатна забезпечити гідний розвиток нашої держави.