Обласний фестиваль – конкурс української патріотичної пісні.

З метою патріотичного виховання учнівської молоді, виховання любові до Батьківщини, рідної землі та домівки, до батька і матері, до своєї родини, підтримки кращих юних талантів та обдарувань,  комунальним позашкільним навчальним закладом «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради було проведено 04 травня 2018 року  обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні в приміщенні  Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера, в якому прийняла участь учениця 6 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.  Махрін Іванна вихованка  гуртка «Естрадана пісня» ЦДЮТ «МРІЯ» (керівник гуртка Чернець О.П.). Наша юна зірочка  виборола І місце серед 17 претендентів у віковій категорії 10-12 років в номінації «Солісти». Тож, побажаємо, нашому соловейку, не зупинятися на досягнутому, а й далі розвивати свій талант.