Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Новорічні ранки в дитячих садочках

    

      Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і вихователями новорічних прикрас до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках. З 22 по 29 грудня 2017 року в закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради пройшли новорічні свята та розваги. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок.

     Снігурочка виконувала для дошкільнят святкову пісеньку, а Дід Мороз разом із дітками хороводили, співали пісень, розгадували загадки та грали в цікаві ігри. Всі батьки та діти залишилися приємно вражені від подій, які відбувалися в садочках. На святі панувала святкова, весела та казкова атмосфера Нового 2018 року. Діти були в захваті від незвичайних пригод, із задоволенням приймали участь у святі.

    Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам і гостям.

   Ніхто з присутніх в залі батьків, вихователів та запрошених на свято діток не був осторонь. Глядачі підтримували маленьких артистів оплесками. Захопленню не було меж. Та найголовніше, дошкільнята отримали довгоочікувані подарунки від Діда Мороза, Снігурки,  спонсорами яких стали: голова Брусилівської селищної ради Габенець В.В, ТОВ «АСТ», ТОВ «Долинівське», ФГ «Сорока», ПП «Україна», ТОВ «Єврохутір», ТОВ Молокозавод»,. Агрофірма «Брусилів», ПП«Привороття-АГРО», ТОВ «Брусилів-м’ясо», ТОВ»Олімп Агро», приватні підприємці  Макаренко І.П., Левківський М.М., Бабич О.В., Вакулюк А.П.. Дітлахи та їх батьки щиро вдячні спонсорам за солодкі подарунки.

 

Методист Брусилівського методкабінету Макаревич Н.М.

       « повернутися до списку новин