Підсумки Всеукраїнської акції "Годівничка" та "День зустрічі птахів"

Дата: 27.03.2018 11:11

З 01 лютого  по 20 березня 2018 року з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування екологічної культури, ціннісного ставлення до біорізноманіття, залучення до практичної природоохоронної роботи, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни серед гуртківців   ЦДЮТ «Мрія»  проходив  селищний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» та «День зустрічі птахів».  В рамках акції було охоплено 56 дітей, заплановано і проведено:

• Конкурс малюнків «Зимуючі птахи рідної місцевості» (гурток «Образотворче мистецтво» керівник Курдиш С.І..)
  • Конкурс годівничок « Допоможи пташкам взимку»  (гурток «Художня обробка деревини» керівник Дубницький П.М.)
  • Конкурс на краще оповідання, вірш, казку про пташок, що зимують у нашій місцевості (гурток «Юний еколог» керівник Огородник Л.А.)
  • Конкурс на кращу листівку про зимуючих птахів (гурток «Квілінг» керівник Бондаренко Т.О.)
  • Конкурс на кращу розробку заняття про птахів, методичних рекомендацій з проведення вікторин, конкурсів.

В селищному етапі конкурсу визнано кращі роботи в номінаціях, які представлені на обласний етап  акції:

«Краща годівничка» - Кіщенко Віталій, учень 11кл. Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.  №1, вихованець ЦДЮТ «Мрія»;

«Кращий малюнок» - Коваль Андрій, учень 7-А кл. Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.  №1, вихованець ЦДЮТ «Мрія»;

-Макарчук Лідія, учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

«Кращий вірш» - Бондаренко Валерія, учениця 9 класу КОНЗ «Брусилісвька гімназія ім. Г.О.Готовчиця»;

«Краща листівка» -Герасименко Аліна, учениця 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

«Краща розробка заняття» - ОгородникЛ.А., керівник гуртка «Юний еколог»;

«Найкращий організатор біологічних свят» - ОгородникЛ.А., керівник гуртка «Юний еколог».

Дякуємо всім за активну участь в даних заходах та бажаємо успіху переможцям в обласному етапі акції.