Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Різдвяний кубок з волейболу

                                               

        Новий рік прийшов до нас разом зі спортивними кубками, чемпіонатами і турнірами. Вже 13 січня розпочалося спортивне життя в Брусилівській об’єднаній територіальній громаді.  Відкрив «спортивний марафон» Різдвяний Кубок Брусилівської селищної ради з волейболу.

    Змагання проводлися з метою розвитку, популяризації, пропаганда волейболу в Брусилівській об’єднаній територіальній громаді; підвищення спортивної підготовки волейболістів в колективах фізичної культури, у закладах загальної середньої освіти  й спортивних організаціях;  підвищення рівня знань і вмінь молодих суддів; проведення спортивного свята для мешканців Брусилівщини, а також для  затвердження здорового образу життя.

           Учасниками кубка стали 5 волейбольних команд: дві команди з с.Осівець, 2 команди, які представляли смт. Брусилів та команда із с.Привороття.

             У нелегкій боротьбі місця розподілилися наступним чином:

             1 місце – команда з с. Осівці( старші);

             2 місце - команда з с. Осівці (юнаки);

             3 місце  - команда з с. Привороття.

     Привітати спортсменів прийшов заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Шкуратівський В.В., який і вручив переможцям грамоти, а також грошові премії.

            Бажаємо командам в наступних турнірах і кубках цікавих ігор і, звичайно ж,  перемог.

 

А.Л. Іонченко, головний спеціаліст відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради« повернутися до списку новин