Фестиваль "Яскраві зірочки"

Дата: 30.05.2019 12:59

Уже стало доброю традицією в травневі дні проводити фестиваль дитячої творчості серед вихованців закладів дошкільної освіти «Яскраві зірочки» Брусилівської селищної ради.

Метою фестивалю було виявлення талановитих і обдарованих дітей у різних видах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення  юних аматорів до активної участі у мистецькому житті ОТГ.

Цьогоріч у фестивалі взяло участь  9 закладів дошкільної освіти громади.

Фестиваль пройшов у світлі яскравих позитивних емоцій та любові до дітей. Кожен виступ вражав своєю оригінальністю, виконавською майстерністю. Захоплені, приємно вражені глядачі  не шкодували щирих усмішок і аплодисментів. Конкурс засвідчив належний рівень роботи з розвитку творчості дітей у закладах дошкільної освіти.

Дійство вразило різноманітністю, якісною підготовкою та вдалим підбором репертуару.

Всі учасники конкурсу щиро дякують народному депутату України  П.В.Дзюблику за  солодощі.