Дата: 13.04.2022 13:33

У м. Житомир завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робіт учнiв-членiв вiддiлення Малої академії наук України. У конкурсі взяли участь 300 здобувачів освіти 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти із 54 наукових товариств територіальних громад Житомирської області. Програмою заходу було передбачено участь у трьох складових: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, постерний захист та наукова конференція у 12 відділеннях 55 секцій.

Варто відмітити, що вихованці «Учнівського наукового товариства МАН України Брусилівської селищної ради» успішно представили свої дослідження. Цього року під керівництвом досвідчених педагогів-наставників троє юних пошуковців працювали над науковими роботами за різними напрямами.

Наприклад, учениця 9 класу Водотиївського ліцею Раду Андріана працювала над темою: «Особливості плакатної агітації та пропаганди першої половини ХХ століття» (науковий керівник – учитель Водотиївського ліцею Слободенюк В.В.). Учень 10 класу Водотиївського ліцею Воронін Вадим презентував свої напрацювання на тему: «Дослідження  вмісту  важких  металів  у ґрунтах  стихійних  сміттєзвалищ  на території  Брусилівської  громади» (науковий керівник – учитель Водотиївського ліцею Гусар О.О.). Також дослідницький проєкт представила Шкіль Анастасія, учениця 11 класу Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчция на тему: «Моніторинг ґрунтового покриву відновлення ґрунтів» (науковий керівник – учитель Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчция – Макаренко Н.М.)

Радісно, що наші науковці результативно завершили участь в обласному конкурсі та відмічені журі у всіх трьох складових програми заходу високими балами: 1 місце у секції «Географія та ландшафтознавство» отримала Шкіль Анастасія  та 3 місце виборола Раду Андріана у секції «Всесвітня історія».

Пишаємося вами та бажаємо натхнення і перемог у майбутньому!