Підсумки спортивних ігор школярів 2017-2018 н.р.

Дата: 14.09.2018 14:16

Спортивні ігри школярів – це комплекс спортивних заходів, які проходять протягом всього навчального року з метою подальшого впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний побут учнів, зміцнення їх здоров’я, активізації та підвищенні ефективності фізкультурно-масової та навчально-тренувальної роботи у спортивних секціях, групах та збірних команд закладів загальної середньої освіти, пропаганди серед учнівської молоді ідей олімпізму та розвитку олімпійських видів спорту.

Відділом освіти та спорту Брусилівської селищної ради та Брусилівською ДЮСШ було надано можливість різнобічно продемонструвати спортивні досягнення школярів.  В змаганнях прийняли участь  9 закладів загальної середньої освіти нашої громади.

За підсумками Спортивних ігор школярів перемогу здобули юні спортсмени КОЗНЗ «Водотиївський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» ( в 11-ти видах спорту, вчителі Тимошенко В.М., Малярик І.В.);

ІІ місце вибороли учні КОЗНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О.Готовчиця» (в  12-ти видах спорту, вчителі фізичного виховання Номерчук В.М., Галенчик А.В.);

ІІІ місце посіли  учні КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» (в  12-ти видах спорту, вчителі фізичного виховання Белінський В.В., Тарасюк А.В., Червонюк Ю.В.).

Брусилівська громада  також бере активну участь у спортивному житті не тільки ОТГ, а й долучається майже до всіх заходів обласного рівня.  Так, за підсумками Спортивних ігор школярів 2017-2018 н.р.в Житомирській області,  наші школярі впевнено вибороли почесне 3 місце. Це і стало підсумком клопіткої та систематичної праці вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради  та тренерів-викладачів Брусилівської ДЮСШ.

Розпочався новий навчальний рік, а разом і з ним - нові спортивні змагання. Хочеться побажати нашим спортсменам тільки золотих медалей, а вчителям та тренерам  наснаги й терпіння у їхній благородній справі.