Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Щедрували в Новоозерянському ЗДО «Мрія»

       

            16 січня у Новоозерянському  закладі дошкільної освіти «Мрія» Брусилівської селищної ради  були  проведені різдвяні колядки, щедрівки. Діти готувалися до них заздалегідь.  Вивчили колядки та щедрівки, перевдягалися у костюми  традиційних персонажів: Маланки та Василя. Водили Козу,славили господарів, бажали здоров'я та добра, а дорослі  підготували малятам подарунки.

         Дітям було до вподоби брати участь у традиційних різдвяних іграх: водити хороводи,носити різдвяну зірку,  обдаровувати частуванням, слухати веселі пісеньки-колядки, які прославляють господарів за щедрість, доброту, гостинність та несуть побажання здоров'я, щастя й гарного настрою на весь наступний  рік.

          Даний захід організовано з метою знайомства дітей зі старовинними традиціями, виховання почуття колективізму, дружби, радості спілкування. «Колядники» пройшли по дитячому садку з піснями та колядками, співаючи пісні і засіваючи зерном. Якщо в будній день розсипане зерно — це сміття, то на колядках за таке можна отримати пряник. Це діти засвоїли. Також із превеликим задоволенням малюки слухали захоплюючу  історію про народження Ісуса Христа і куштували смачну кутю.

        Це різдвяне дійство проходило під керівництвом музичного керівника Румянцевої Оксани Володимирівни та вихователів Савлук Тетяни Володимирівни та Роговенко Тетяни Анатоліївни.

           Гарний настрій, щирі усмішки, добрі побажання дарувало свято глядачам.

 

 Н.М.Макаревич, методист методичного кабінету« повернутися до списку новин