Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Заочна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

      Відповідно до плану роботи Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради на 2022 рік ;  плану роботи Центра дитячої та юнацької творчості « Мрія»  Брусилівської селищної ради ; умов проведення 21 обласної виставки-конкурсу «Космічні фантазії»  та  з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді,створення  умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук 14 лютого  ц.р. на базі ЦДЮТ «Мрія» було проведено заочно виставку-конкурс   « Космічні фантазії»

     На розгляд журі було представлено 70 дитячих робіт з 7-ми  закладів освіти Брусилівської ОТГ: Водотиївського ліцею, Брусилівського  ліцею №1 ім. І.І. Огієнка, Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст., Биківської гімназії та Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія».

   Роботи були представлені  по шести  номінаціях:

«Образотворче мистецтво», «Декоративно - прикладне мистецтво», «Література та журналістика», «Фото-, відео-, кіномистецтво», «Комп`ютерна графіка» та музичне мистецтво.

 

На підставі висновків журі  було визнано переможців:

 

 

В номінації «Образотворче мистецтво»:

 

І місце– Аліксєєнко Тетяну, ученицю 3-Б класу Брусилівського ліцею №1 ім. І.І. Огієнка;

  • Прокопенка  Дмитра, учня 4 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Баженову Дар`ю, ученицю 3 класу Ставищенської гімназії;
  • Шпак Назара, учня 1 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Максимець  Ангеліну, ученицю 4 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Гаврилюка  Владислава, учня 6 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Несенюка  Максима, учня 1 класу Ставищенської гімназії;
  • Щербанюк  Софію, ученицю 6 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ІІ місце Стецюк Анну, ученицю 7 класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка;

  • Руденко Тетяну, ученицю 10 класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка;
  • Шуляренко Анну, ученицю 3-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка;
  • Хаверчук Анастасію, ученицю 3-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка;
  • Пріщук Владислава та Олехнович Гліба, учнів 3-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка;
  • Юркову Анастасію, ученицю 4-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка;
  • Кузьменко Марію, ученицю 8 класу Ставищенської гімназії;
  • Мосіїчук Софію, ученицю 5 класу Биківської гімназії;
  • Зайченко Аріну, ученицю 2-А класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;
  • Сабецьку Анастасію, ученицю 1-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;
  • Шуляренко Анну,ученицю 3-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія».

 

ІІІ місце – Коваль Олександру, ученицю 6 класу Брусилівського ліцею №1  ім. І.І. Огієнка;

  • Лазюк Каріну, ученицю 3-Б класу Брусилівського ліцею №1  ім. І.І. Огієнка;
  • Макарчука Павла, учня 4-Б класу Брусилівського ліцею №1 ім.  І.І. Огієнка;
  • Резніченко Інну, ученицю 10 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Лузан Олександру, ученицю 6 класу Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Антоненко Олександру, ученицю 7 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
  • Гузенко Станіславу, ученицю 2 класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;

 

 

В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:

 

І місце Слободенюк  Злату, ученицю 10 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

  • Несенюк  Максима, учня 1 класу Ставищенської гімназії;
  • Сербін  Дарину,  ученицю 5 класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка, вихованку ЦДЮТ «Мрія»;
  • Прокопчук  Олександру, ученицю 8 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку ЦДЮТ «Мрія».

 

ІІ місцеГоловієнко Іллю, учня 4 класу Биківської гімназії;

  • Бульбу Вікторію, ученицю 3 класу Ставищенської  гімназії;
  • Вакулюк  Яну, ученицю 6 класу Водотиївського ліцею;
  • Мурміль Івана, учня 1 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

ІІІ місце – Ушко Анастасію,ученицю 4-Б класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка.

 

В номінації «Музичне мистецтво»:

І місце – Коваль Анастасію та Оратівську Анастасію,учні 9 та 10 класу Брусилівського ліцею  №1 ім. І.І. Огієнка, вихованців ЦДЮТ «Мрія».

В номінації «Фото-, відео-, кіномистецтво»:

 

  • І місце –Сободенюк Злату,  ученицю 10 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку ЦДЮТ «Мрія»;
  • Слободенюк Софію, ученицю 8 класу Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку ЦДЮТ «Мрія».

 



« повернутися до списку новин