Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Виставка – конкурс «Космічні фантазії»

       

На базі комунального закладу позашкільної освіти  Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» 03 березня було проведено виставку-конкурс «Космічні фантазії»  серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Брусилівської селищної ради.

Метою проведення заходу було  виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу; виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук.

      Для участі в конкурсі було подано 53 творчі роботи з  чотирьох  закладів загальної середньої та позашкільної освіти, а саме: Брусилівський ліцей №1 ім. І.І. Огієнка, Водотиївський ліцей, Соловіївська ЗОШ І-ІІІ ст. та  Центру дитячої та юнацької творчості «Мрія» у номінаціях «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

 

    Діти по-дорослому сприймають існуючий світ, хвилюються про його майбутнє, прагнуть наповнити щоденність яскравими моментами та цікавими подіями. Обрані теми - цікаві та допитливі. Їх назви свідчать про широке коло роздумів про Всесвіт: «Святковий зорепад», «Зірковий хоровод», «Шлях до невідомого», «Зірковий політ», «Володар галактики», «Космічний калейдоскоп» та багато інших.

Журі відмітили високий рівень конкурсних робіт, дитячу щирість, безпосередність власних думок та вміння втілювати їх в творчі космічні доробки; врахували оригінальні ідеї, стиль, манери та якісний рівень виконання мистецьких робіт.

   За рішенням журі було визначено переможців та призерів виставки-конкурсу:

 

 І місце- Назарчук Поліна, учениця 2-А класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка;

                 -Шуляренко Анна,учениця  1-Б класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

                 -Шемет Аліна, учениця 9 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІст.;

                -Лужник Зоряна, учениця7-Б класу Брусилівського ліцею ім.. Г.О Готовчиця, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

                -Бородкіна Марія, учениця 2 класу   Лазарівського НВК , вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

                -Зінчук Ангеліна, учениця 7 класу  Осівецької гімназії,  вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

               -Сербін Дарина, учениця 3-А класу    Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка.     

ІІ місце-Карась Аліна, Хомик Вікторія, учениці 2-Б класу    Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка   ;  

              -Микитенко Марія, учениця 2-Б класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка ;    

            -Крот Василь, учень 7 класу Водотиївського НВК;

              -Антоненко Олександра, учениця  5 Соловіївської ЗОШ І-ІІІст.;

              -Руденко Тетяна, учениця 8 класу  Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

              -Стародуб Меланія, учениця 1 класу Осівецької гімназії, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

         - Крохун Влада, учениця 6 класу Брусилівського ліцею ім.. Г.О Готовчиця, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

           -Ігнатенко Ірина, учениця 8 класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

           -Жердєва Марія, учениця 4 класу Брусилівського ліцею ім.. Г.О Готовчиця, вихованка ЦДЮТ «Мрія».

ІІІ місце- Волошенко Андрій, учень 1-Б класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка;

               -Руденко Тетяна, учениця 8 класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

            - Жечкова Анастасія, учениця  9-Б класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка;

              -Юрчук Даша, учениця 9 класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка;

              -Яковчук Ангеліна, учениця 2-Б Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка;

              -Макарчук Павло, учень 2-Б Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка;

              -Оніщук Анна, учениця 7 класу Водотиївського НВК;

              -Попіль Юлія, учениця 5 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІст.;

              -Швець Катерина, учениця 6 класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

             -Заблоцька Анжеліка, учениця 7 класу Брусилівського ліцею ім..І.І.Огієнка, вихованка ЦДЮТ «Мрія»;

          - Бойко Валентина, учениця 2 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.., вихованка ЦДЮТ «Мрія».

Щиро вітаємо обдарованих дітей та викладачів з перемогою та бажаємо нових досягнень у майбутньому!

 



« повернутися до списку новин