«Діти – наш скарб»

Дата: 29.01.2018 14:52

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Адміністрація Водотиївського ДНЗ «Сонечко» та батьківський колектив висловлює щиру подяку Сім'ячко Галині Михайлівні  та Оніщуку Миколі Васильовичу за допомогу,  за придбання новорічних подарунків для вихованців ДНЗ та подарунків-Миколайчиків для діток віком від 0 до 6 років.

Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання відчають!

Хай Вам Господь посилає своє благословення на ваші добрі діла!

Шемет А.А.,завідувач Водотиївського ДНЗ «Сонечко»