Космічні фантазії
Відповідно до плану роботи Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради, з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук, а також підготовки делегації Житомирщини до участі у Всеукраїнських заходах 04.03.2019 року на базі Брусилівського ЦДЮТ «Мрія» було проведено виставку-конкурс «Космічні фантазії» серед учнів та вихованців загальної середньої та позашкільної освіти Брусилівської селищної ради.
На розгляд журі було представлено дитячі роботи з п’яти освітніх закладів по номінаціях : «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» з двох вікових категорій : 06-12 та 13-18 років. На виставку було представлено 30 творчих робіт. Активну участь взяли учні з ЦДЮТ «Мрія», КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІст. №1, Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.
На підставі висновків журі було визнано переможцями виставки-конкурсу «Космічні фантазії»:
В номінації «Образотворче мистецтво» :
06-12 років:
І місце – Луценко Софію, ученицю 3 класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1,вихованку ЦДЮТ «Мрія» за роботу « Дівчинка планети Шостого Місяця » (гуаш);
І місце – Гринцевич Дарину, ученицю 4-А класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
І місце – Рудичик Анастасію, ученицю 1-Б класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
І місце – Невмержицьку Анну, ученицю 6-Б класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
І місце – Яковчук Ангеліну, ученицю 1-Б класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
І місце – Козанчина Дмитра, учня 2 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Перші космонавти»;
ІІ місце – Іванчук Єлизавету, ученицю 3-А класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
13-18 років:
І місце – Макарчук Лідію, ученицю 9 класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1,вихованку ЦДЮТ «Мрія» за роботу « Летючий Голландець Всесвіту » (гуаш);
І місце – Шемет Аліну, ученицю 8 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Космос в кожному із нас»;
І місце – Романюк Ярину, ученицю 6-Б класу, КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
ІІ місце – Капеліст Максима, учня 6-Б класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
ІІ місце – Котлярчук Дарину, ученицю 7-А класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
ІІІ місце – Котлярчук Дарину, ученицю 7-А класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1;
В номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»:
06-12 років:
І місце – Погорєлову Аліну, ученицю 5 класу КОЗНЗ Брусилівської гімназії ім. Г.О. Готовчиця ,вихованку Брусилівського ЦДЮТ «Мрія»;
ІІІ місце - Верховецького Артема, учня 4 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Космічна тарілка»;
ІІІ місце – колективну роботу учнів 4 класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1, за роботу «Хор лісовичків» (ліплення)
13-18 років:
І місце –Гаврилюк Дмитро , учня 10 класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, за роботу «Фантастична зустріч»
ІІ місце – Хаснаш Тетяну, ученицю 9 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Космічний простір»
ІІІ місце – Макарчук Лідію, ученицю 9 класу КОЗНЗ Брусилівської
ЗОШ І-ІІІ ст..№1, художній розпис глека.
ЦДЮТ "Мрія"