Шкіряний м'яч

Дата: 02.05.2018 15:28

У далекому 1965 році в СРСР газетою "Комсомольська правда" був заснований Всесоюзний дитячий турнір з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч". За роки існування мільйони юних футболістів прийняли участь у змаганнях, його школу пройшли багато наших відомих гравців.

Головною метою та завданням турніру є підвищення масовості дитячого футболу України, організація культурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров'я підлітків і залучення їх до систематичних занять спортом, виявлення талановитих футболістів, популяризація та розвиток футболу.

Цьогоріч на зональних обласних змаганнях команди Брусилівської ОТГ були представленні у всіх вікових категоріях, а саме: 2004,2005,2006,2007 р.н. Юнаки 2006 року народження, вигравши даний етап у Ружинської команди з рахунком 1:0, гідно представили нашу громаду у фінальних змаганнях.