Олімпійський тиждень в закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради

Дата: 13.09.2021 15:47

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Важливе місце у системі заходів, спрямованих на зміцнення здоров’я, загартування, виховання у дітей прагнення бути сильними, спритними, витривалими належить проведенню Олімпійського тижня в закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради.

Тиждень був насичений спортивними розвагами, змаганнями, рухливими іграми. Цікаві завдання, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі.

Протягом тижня проводився ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров'язбережувальних технологій. Крім цього з вихованцями проводяться щоденно ранкова гімнастика на свіжому повітрі, гігієнічна гімнастика після денного сну, загартовуючі процедури (ходьба по доріжкам "Здоров'я", по ребристій дошці, по масажних килимках), самомасаж, фізкультпаузи, фізкультхвилинки, рухливі ігри.

Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг   малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне  завдання, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Проведення олімпійського тижня  подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та бажанню вести здоровий спосіб життя.