"Старти надій"

Дата: 22.05.2018 15:50

В травні місяці  на території КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця»  відбулися Всеукраїнські дитячі спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Старти надій”.  Вони проводяться з метою масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їх рухової активності.

В даних іграх змагалися учні Приворотської ЗОШ І-ІІІ ст., Водотиївської «ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей», Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Осівецького НВК «ЗНЗ І-ІІІст.- ДНЗ», Хомутецької ЗОШ І-ІІІст., Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та КОНЗ  «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця». У підсумку перемогу виборола команда із Водотий. Саме вони і представляли Брусилівщину на обласних змаганнях, які відбувалися у м. Коростень.