Вітаємо переможців обласного етапу юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 15.02.2022 15:52

11 лютого 2022 року на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради було проведено 32 обласну виставку-конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» Конкурс проводився з метою підтримки дітей та учнівської молоді у розвитку художньої майстерності фотоаматорства та формування делегацій для участі у Всеукраїнських заходах.

Журі оцінили 234 фотографії, представлені у 10 номінаціях конкурсу. Учасники представили 31 територіальну громаду Житомирщини.Журі конкурсу були вражені  роботами юних фотоаматорів.

На конкурс свої творчі роботи представили юні фотоаматори Брусилівської ОТГ. За результатами виставки-конкурсу делегація отримала наступні нагороди:

ІІ місце у номінації «Портрет»-Грищенко Наталія, учениця Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка;

ІІ місце у номінації «Побутові та жанрові фото»-Пологовський Богдан, учень Брусилівського ліцею №1 ім.І.І.Огієнка;

ІІ місце у номінації «Пейзаж»-Слободенюк Софія, вихованка ЦДЮТ «Мрія, учениця Морозівської ЗОШ І-ІІІст;

ІІ місце у номінації «Мікрофотографія та макрофотографія»-Слободенюк Злата, вихованка ЦДЮТ «Мрія», учениця Морозівської ЗОШ І-ІІІст.;

ІІІ місце у номінації «Флора та фауна» -Шевчик Денис, учень Биківської гімназії;

за участь в номінації «Натюрморт»-Бабіч Софію, вихованку ЦДЮТ «Мрія», ученицю Водотиївського ліцею;

за участь в номінації «Репортажне фото»-Бульбу Вікторію, ученицю Ставищенської гімназії.