Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Профорієнтаційні заходи

         

 

                                 

   Розпочався новий рік. Для когось це час почати робити, щось нове: змінити місце роботи, пообіцяти собі досягти незнаних досі вершин. А для випускників закладів загальної середньої освіти це час вибору.

     Одним з найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильно обрана професії. Якщо при цьому зробити помилку – марно втратиш кілька років власного життя і чималі гроші на навчання, після якого важко знайти роботу (доведеться їхати працювати за кордон), або отримати її, але працюватимеш без особливого задоволення (ходитимеш на роботу як на каторгу). Від цього вибору залежить як складеться подальша доля.

     В перші  дні нового року з  метою профорієнтаційної роботи до Брусилівської ОТГ завітали представники Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Вони провели цікаву бесіду-лекцію з випускниками КОНЗ "Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця" та Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.  Багато наших випускників задумалися над пропозиціями, які їм представили прикордонники.  І  от ще один ВУЗ став у список тих, на які варто звернути свою увагу.

А.Л. Іонченко, головний спеціаліст відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради« повернутися до списку новин