Кубок  Брусилівської   ДЮСШ  з волейболу

Дата: 05.03.2019 16:02

2 березня КОЗНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця» та Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст. гостинно приймали в своїх стінах спортсменів, які брали участь  в Кубку  Брусилівської   ДЮСШ  з волейболу серед вихованців  ДЮСШ – ЗНЗ Брусилівсської ОТГ та інших регіональних  команд Житомирської області,  присвяченому  205 - ій    річниці  народження  Т.Г.Шевченка.

Змагання проводилися з  метою  патріотичного виховання  молоді, населення, пропаганди  здорового,  активного  способу  життя, популяризації  ігрових  видів  спорту,  виявлення  кращих  та  найсильніших  команд  серед  дітей  та  молоді. Окрім Брусилівських школярів на даний Кубок завітали волейболісти із навчальних закладів Радомишльського району та смт. Попільні.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

дівчата

1 місце - команда Лазарівського НВК «ЗНЗ І-ІІІст-ДНЗ»,

2 місце– команда Великорацької школи Радомишльського району,

3 місце – команда «Амазонки»Попільнянського ліцею.

юнаки

1місце - команда Осівецького НВК«ЗНЗ І-ІІІст-ДНЗ»,

2 місце– команда Великорацької школи Радомишльського району,

3 місце– команда «Амбідекстр» смт. Попільня.

Всі призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками .

Дуже приємно, що переможцями, за результататами Кубка,  заслужено виявилися гравці наших команд. З цими здобутками їх щиро вітаємо. А всім учасникам бажаємо наснаги та подальших спортивних перемог.