Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Футбольний фестиваль: «Даруймо радість дітям!»

24 вересня у Брусилівській громаді на центральному стадіоні селища завершився футбольний матч під девізом: «Даруймо радість дітям!» у вікових групах: юнаки 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н. У турнірі взяли участь 10 футбольних команд закладів загальної середньої освіти громади. Турнір відбувся за підтримки відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради та за безпосереднім керівництвом змаганнями – адміністрацією Брусилівської ДЮСШ. Футбольний фестиваль проводиться з метою пропаганди здорового, активного способу життя, підготовки та виявлення спортивних резервів, залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою і спорту, відбору кращих футболістів для участі у змаганнях вищого рангу.

Після закінчення спортивного заходу відбулося нагородження команд кубками та грамотами. Вітаємо переможців фестивалю: «Дарумо радість дітям!»: команда Брусилівського ліцею імені І.І. Огієнка (юнаки 2005-2006 р.н.), команда Хомутецької ЗОШ I-III ступенів (юнаки 2007-2008 р.н.), команда Ліцею імені І.І. Огієнка (юнаки 2009-2010 р.н.).

Підтримка спорту, відродження системи відбору талановитої сільської молоді до дитячо-юнацької спортивної школи є одним із головних завдань сьогодення у нашій громаді. Бажаємо футболістам подальших перемог, цікавих ігор і нових звершень!« повернутися до списку новин