СВЯТО КАЛИТИ

День святого Андрія Первозванного або, як у народі називають, свято Калити -  одне з найцікавіших.  Народні традиції міцно переплелися з релігійними.

З  давніх-давен славилася  Україна таким звичаєм, як ворожіння  у ніч на  Андрія. Для відродження однієї із сторінок молодості наших бабусь і прабабусь  у Покришівському ЗДО «Золотий ключик» 13 грудня 2018 року відбулося розважальне фольклорне дійство «Андріївські вечорниці», господарями якого були вихователі та діти.

Вихованці відтворили давні українські народні традиції та звичаї у захопливому дійстві з жартами, з гумором, з іграми, співами та танцями.

Свято Андрія пройшло весело й змістовно: вихователі  ознайомили діток з  традиціями українського народу, прищепили повагу й любов до народної пісні та народної творчості в цілому; вчили розуміти значущість того, що створено народом; розвивали інтерес до рідної землі, творчі здібності та дитячу артистичність.