Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Космічні фантазії

20 березня 2019 року  комунальним закладом  позашкільної освіти  «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради  було організовано та проведено 19-ту обласну виставку-конкурс «Космічні фантазії». Захід проводився з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, підвищення знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук, а також підготовки делегацій Житомирщини до участі у Всеукраїнських  заходах аерокосмічного напряму.

Учасники виставки-конкурсу «Космічні фантазії», вихованці  ЦДЮТ «Мрія»,представляли свої творчі індивідуальні роботи, в яких в художній формі відтворили реальні космічні явища,події; фантастичні сюжети, образи; уявлення про космічні процеси у Всесвіті , розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.

Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос — такий близький і водночас далекий — завжди вабив людей. Своє бачення космосу діти зобразили в малюнках та у виробах декоративно-прикладного мистецтва. В їхній уяві ожили дійсні і фантастичні події, космічні явища, фантазії про можливі польоти. 
Переможцями обласного конкурсу «Космічні фантазії» стали вихованці ЦДЮТ «Мрія»:

Макарчук Лідія, учениця 9 класу КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1,вихованка  ЦДЮТ «Мрія», отримала ІІІ місце  в номінації «Образотворче мистецтво» за  роботу « Летючий Голландець Всесвіту » (гуаш).

Луценко Софія, учениця  3 класу  КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1,вихованка  ЦДЮТ «Мрія» , отримала ІІІ місце в номінації «Образотворче мистецтво» за роботу  «Дівчинка планети Шостого Місяця» (гуаш).

Гаврилюк Дмитро, учень 10 класу  КОЗНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, вихованець  ЦДЮТ «Мрія», отримав ІІІ місце в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» за роботу  «Фантастична зустріч».

Вітаємо переможців: малюйте, мрійте  та здобувайте перемоги!« повернутися до списку новин