Юні олімпійці

Дата: 18.09.2019 16:19

З 09.09.по 13.09.2019 року у закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної ради  пройшов «Олімпійський тиждень». Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Під час проведення спортивних змагань, вікторин та розваг   малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися й навчали молодших різним вправам. Діти емоційно і жваво реагували на кожне  завдання, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Цікаві конкурси, вправи під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей до активної участі. Проведення олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.