Наші ПЕРЕМОЖЦІ!!!

Дата: 20.02.2018 16:23

Важливою характеристикою освітнього процесу є рівень особистісних досягнень педагогів та їх вихованців у різних сферах діяльності. Один із суттєвих показників – результати школярів на обласних учнівських олімпіадах та у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Тож хочеться відмітити наших нових переможців, а саме:

Рибак Людмилу, ученицю 10 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за І місце у МАН: відділення «Літературознавство», секція «Українська література», керівник Гарізан Н.В.;

Макарчук Лідію, ученицю 8 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді з хімії, вчитель Осокіна Р.В.;

Юревич Валерію, ученицю 11 класу  КОНЗ «Брусилівська гімназія ім.Г.О. Готовчиця», за диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді з трудового навчання, вчитель Макаренко В. А.;

Гаврилюка Дмитра, учня 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, за диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді з трудового навчання, вчитель Дубницький П.М.

Щиро вітаємо юні обдарування та педагогів, які готували їх до змагань, з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі й досягати нових наукових вершин.