Результати VIІ обласної виставки-конкурсу образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»

Дата: 14.02.2022 16:25

10 лютого 2022 року у комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний Центр дитячої та юнацької творчості» Житомирської обласної ради відбулася VIІ обласна виставка-конкурс образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик».

Участь у заході взяли 130 учасників із 30 територіальних громад Житомирської області. Журі оцінили малюнки дітей у трьох номінаціях та двох вікових категоріях.

Журі конкурсу приємно відзначили, що цього року  дуже багато учасників  показали  доволі високий рівень, різноманітні техніки виконання, гарні тематичні композиції. Творчі роботи були дуже своєрідними, неповторними, вирізнялися оригінальністю та унікальністю. Журі приємно вразив той факт, що діти розуміють, що таке патріотизм, мають національні цінності, знають українську символіку.

Свої творчі роботи на конкурс представили і вихованці гуртка «Образотворче мистецтво» ЦДЮТ «Мрія» і відповідно до протоколу проведення виставки-конкурсу отримали:

ІІ місце у номінації «Знай і люби свій рідний край» - Коваль Андрій

ІІІ місце у номінації «Знай і люби свій рідний край»- Нагорна Вікторія