Олімпійське лелечення

Дата: 19.03.2018 16:26

16 березня у спортивному залі КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» відбулися селищні змагання ІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Цей захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

Програма заходу складалася з 3-х конкурсів:

1. Комбінована естафета.

2. Презентація команди (назва, емблема, девіз, єдина спортивна форма, коротка презентація команди школи , з руховими вправами до 3 хв.).

3. Олімпійська вікторина.

За підсумками усіх випробувань фінальні  результати були такими:

І місце – команда КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця»;

ІІ місце – команда Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – команда Лазарівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ».

Бажаємо всім командам-учасницям змагань наснаги, нових вражень, гарного настрою та закладу КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» перемоги на обласних змаганнях.