Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Чарівний пензлик

                                    

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, формування національної свідомості та гідності, високих морально-естетичних якостей і цінностей, пошуку та розкриття юних талантів та обдарувань, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві 3 квітня 2018 року  на базі Брусилівського ЦДЮТ «МРІЯ» відбулась виставка-конкурс «Чарівний пензлик», серед учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних начальних закладів Брусилівської селищної ради. У заході взяли участь діти  із  шести закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради: Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; КОНЗ «Брусилівська гімназія ім. Г.О. Готовчиця»; Водотиївського НВК; Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.; Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.; ЦДЮТ «МРІЯ» - 37 учасників.

Виходячи з висновків журі, визнано переможців виставки-конкурсу «Чарівний пензлик» в таких номінаціях:

«Мир та безпека в Україні»
Старша вікова категорія:
І місце – Шемет Аліну, ученицю 7 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Молодша вікова категорія:

І місце – Козуб Альону, ученицю 1 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
Козуб Вікторію, ученицю 6 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Бурякову Олександру, ученицю 5 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Пісніченко Нікіту, учня 4 класу КОНЗ «Брусилівської гімназії ім. Г.О. Готовчиця»;

 

«Знай і люби свій рідний край»
Старша вікова категорія:

І місце – Коваль Андрія, учня 7-А класу Брусилівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 вихованця ЦДЮТ «МРІЯ»; Шаповалову Анну, ученицю 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Стаднюк Анастасію, ученицю 10 класу КОНЗ «Брусилівської гімназії ім. Г.О. Готовчиця»;

ІІІ місце -  Бажан Вероніку, ученицю 9 класу Брусилівської ЗОШ І-ІІ ст. №1;
Молодша вікова категорія:

І місце -  Козуб Олексія, учня 2 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
Козуб Альону, ученицю 1 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Корінного Назара, учня 3 класу Водотиївського НВК;
Бурякову Олександру, ученицю 5 класу Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
Крохун Владу, ученицю Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку ЦДЮТ «МРІЯ»

«Україна – Європейська держава»
Старша вікова категорія:
І місце – Швиденко Катерину, учницю 9 класу Водотиївського НВК;
ІІІ місце – Сергієнко Юлію, ученицю 10 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Молодша вікова категорія:
 І місце – Подорога Діана, ученицю 2 класу Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Жердєву Ірину, ученицю 4 класу КОНЗ «Брусилівської гімназії ім. Г.О. Готовчиця».



« повернутися до списку новин