Старти надій

Дата: 13.05.2019 16:36

Серед закладів загальної середньої освіти Брусилівської селищної ради продовжуються змагання в залік Спортивних ігор школярів 2018/19 н.р.

Старти надій - це шкільне багатоборство, яке проводиться з метою масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їх рухової активності.

У змаганнях приймали участь учні 7- х класів із закладів загальної середньої освіти за наступною програмою: біг 60 м., біг 500 м. (дівч.), біг 800 м. (юн.), стрибок у довжину з розбігу, метання м’яча, підйом у сід за 1 хв., естафетний біг 8х50 м.

У запеклій боротьбі  1 загальнокомандне місце  зайняли  учні  КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ  І-ІІІ ст. №1».   Команда-переможець буде представляти наше селище на фінальних змаганнях 16 травня в смт. Черняхів. Побажаємо юним спортсменам  перемог та позитивних емоцій.