Методичне зібрання вчителів художнього мистецтво

21 березня 2019 року на базі музичної школі Брусилівської селищної ради  відбулося методичне об’єднання вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури на тему «Особливості навчання учнів з особливими потребами».

Керівник методичного об’єднання Сафронова С.О. ознайомила з особливостями  роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому навчальному закладі та надала методичні рекомендації.

Вчитель Морозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Андреєва А.Ф. поділилася досвідом роботи щодо використання ізотерапії та хромотерапії як арт-терапевтичного засобу в роботі з дітьми зі зниженним зором.

Учасники зібрання не тільки дізналися багато нового, але й поділилися думками про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами.