Шевченко-квест у гімназії

Дата: 19.03.2018 16:57

Сучасний освітній простір не може стояти на одному місці. Час вимагає змін. Нині одного підручника не достатньо для того, щоб якісно та цікаво викладати предмет. Це чудово розуміють і наші вчителі.

Березень тісно пов'язаний із українським пророком – Тарасом Григоровичом Шевченком. В усіх школах проходять тематичні уроки, виставки, концерти, читання. А от в КОНЗ «Брусилівська гімназія імені Г. О. Готовчиця» підішли до цього креативно.

13-16 березня в стінах гімназії проходив Шевченко-квест, серед учнів 5-11 класів та працівників навчального закладу. Ідея полягала в тому, щоб «наблизити Шевченка» до сучасної молоді. По території навчального закладу були розвішені QR-коди, які потрібно було відшукати та виконати приховані на них завдання.

Модератором проекту виступила вчитель української мови і літератури Поліщук Л.М.