Розвага до Дня знань

Дата: 11.09.2019 09:18

Як відомо, першого дня вересня, всі школярі святкують День знань. Відпочивши, діти йдуть до школи, тримаючи  букет квітів у руках. Дошкільнят теж чекає новий навчальний рік, де вони будуть пізнавати нове та цікаве у ігровій формі зі своїми вихователями.

Діти  Брусилівського ЗДО «Віночок» також зустріли цей день із святковим настроєм.

Малята із великим задоволенням приймали участь у святі: співали пісні, танцювали парами і грали у веселі ігри.  Також до дітей  завітав клоун, який весело провів з ними час. І так було приємно бачити в очах дітлахів безмежну радість, позитив і зацікавленість. Вони разом зі своїми вихователями готові йти далі, дізнаватися, щось нове, відкриваючи для себе нові простори.

Любі діти та батьки, бажаємо вам, щоб цей навчальний рік проминув з легкістю та натхненням!