A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

вакансії

В КУ "Брусилівський інклюзивно-ресурсний центр" Брусилівської селищної ради відкрита вакансія на посаду вчителя-дефектолога.

ПОРЯДОК І УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ.

 1. Кандидати на посаду педагогічних працівників комунальної установи «Брусилівський інклюзивно-ресурсний центр» Брусилівської селищної ради визначаються за результатами відкритого та публічного конкурсного добору на зайняття посади.
 2. На посаду вчителя-дефектолога призначається особа, яка має вищу педагогічну освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія» ) за спеціалізацією дефектолога.
 3. Вчитель-дефектолог призначається  та звільняється з посади директором КУ «Брусилівський ІРЦ» згідно законодавства.
 4. На вчителя-дефектолога КУ «Брусилівський ІРЦ» поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.
 5. Тривалість робочого тижня становить 40 годин, що становить тарифну ставку, з яких педагогічне навантаження вчителя-дефектолога становить 18 годин на тиждень безпосередньої роботи з дітьми з ООП.
 6. Вчитель-дефектолог є відповідальним та підзвітним перед директором.
 7. У своїй діяльності вчитель-дефектолог керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, розпорядженнями Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, рішеннями засновника, Статутом, правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовою інструкцією.

Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду вчителя-дефектолога КУ «Брусилівський інклюзивно-ресурсний центр» Брусилівської селищної ради.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

 • заява про участь в конкурсі з поданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»,
 • автобіографія,
 • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту,
 • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронні адреси відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради у встановлений цією частиною строк.

Перелік документів, вказаних у цій статті є вичерпним. Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні та моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі орган управління освітою оприлюднює подані документи на своєму офіційному вебсайті відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом трьох днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради ( brus_vos@ukr.net).

 

Телефон для детальної інформації: 0672790119 Коршнівська Алла Іванівна.

Адреса: смт. Брусилів, вул Митрополита Іларіона,50.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень