A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Для дітей з порушенням інтелектуального розвитку (ПІР)

НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ

4 клас (ПІР) 2010 року

 

4 кл. труд. навч ПІР

4 кл., матем 2012 ПІР

4 кл., мистецтво ПІР

4 кл., укр. мова ПІР

4 кл., Я і Україна ПІР

4 клас (ПІР) 2014 року

 

3-4 кл., Я у світі ПІР

4 кл., муз. мист ПІР

4 кл., образ. мист ПІР

4 кл., осн.здор ПІР

4 кл., природозн ПІР

4 кл., труд. навч ПІР

4 кл., укр - рос 15 ПІР

4 кл., укр. мова ПІР

4 кл., фізкульт ПІР

4кл., соц-поб ПІР

5 кл., математика ПІР

5 клас (ПІР) 2014 рік

 

5 кл., інформатика

5 кл., муз. мистецтво ПІР

5 кл., основи здоров`я ПІР

5 кл., природознавство ПІР

5 кл., труд. навч. ПІР, Квітник

5 кл., укр. література ПІР

5 кл., укр. мова ПІР

5 кл., фіз. культура ПІР

5 кл., Я у світі ПІР

5-9 кл., труд. навч. ПІР, Декор-ужит

5-10 клас (ПІР) 2009 року

 

4-10 кл., труд. навч. ПІР, Квітник

5 кл., метод. рекоменд. 2008 ПІР

5-10 кл., математика ПІР

5-10 кл., основи здоровя ПІР

5-10 кл., соц.-побут. орієнт ПІР

5-10 кл., укр. мова 2008 ПІР

5-6 кл., образ. мистецтво ПІР

5-9 кл., труд. навч. ПІР, Ужит-декорат

6-9 кл., географія ПІР

6-9 кл., природознавство ПІР

7-9 кл., фізика і побут. хімія ПІР

5-9 клас (ПІР) 2015 рік

 

5-7 кл., укр. література ПІР

5-7 кл., укр. мова ПІР

5-8 кл., образ. мистецтво ПІР

6-7 кл. фіз. культура ПІР

6-7 кл., інформатика ПІР

6-7 кл., математика ПІР

6-7 кл., основи здоров`я ПІР

6-7 кл., природознавство ПІР

6-7 кл., труд. навч ПІР

6-7 кл., труд. навчання ПІР

6-9 кл., георафія ПІР

7 кл., фізика в побуті ПІР

7-9 кл., іст. Укр., 10 кл. осн.прав

8-10 клас (ПІР) 2016 року

10 кл., основи правозн. ПІР

10 кл., труд. навч.ПІР, вар. мод

4-10 кл., труд. навч. ПІР Штукат-маляр

8 кл., муз. мистецтво ПІР

8-10 кл., інформатика ПІР

8-10 кл., математика ПІР

8-10 кл., основи здоровя ПІР

8-10 кл., труд. навч. ПІР, Квітник

8-10 кл., труд. навч. ПІР, Столяр

8-10 кл., труд. навч. ПІР, Швейн

8-10 кл., труд. навч., ПІР, Сільгосп

8-10 кл., укр. літерат. ПІР

8-10 кл., укр. мова ПІР

8-10 кл., фіз. культура ПІР

8-10 кл., фізика і хімія у побуті ПІР

8-9 кл., природознавство ПІР

8-9 кл., труд. навч. ПІР, Взуттєва

8-9 кл., труд. навч. ПІР, Офісно-паліт

Програми з корекційно-розвиткової роботи "СВІТ МИСТЕЦТВА" 6-9 кл. 2016р.

КРП 6-9 кл., СВІТ МИСТЕЦТВА ПІР

Програми з корекційно-розвиткової роботи для дітей 

з інтелектуальними порушеннями

Програми з корекційно-розвиткової роботи «Острівець здоров’я» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Ковтун А.В., Кунникова О.О., Стригунова О.М., Бобренко І.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізкультура» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (Бобренко І.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Цікавий світ Монтессорі» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Дишлюк Т.Б. Чеботарьова О.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лего-конструювання» для 1-4 класів  спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Лапін А.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автор: Ярмола Н.А.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «У світі ритмів» для 1-4 класів з спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Левченко Л.Й., Гладченко І.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Музичні краплинки» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Шеклунова Н.О., Міненко А.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Азбука творчості» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Чеботарьова О.В., Брусенська І.М.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток психомоторики та сенсорних процесів» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Жук Т.Я., Трикоз С.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Барабанотерапія» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Василевська Л.Є., Гладченко І.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Театральна логоритміка» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Папета О.В.,  Демянович М.З., Компанієнко О.М., Гладченко І.В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення з використанням методики ТАН-Содерберг» для 2-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти для дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Заремба В.В., Ліщук Н.І., Морозова Н.В., Блеч Г.О.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для 1-4 класів спеціальних закладів загальної середньої освіти дітей з інтелектуальними порушеннями (автори: Хайдарова О.С., Блеч Г.О.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» (варіативний модуль «Подорож у життя») для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Міненко А. В., Грикун А. С.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Розвиток мовлення» для учнів 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів з помірними інтелектуальними порушеннями (Хайдарова О. С., Блеч Г. О.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Фізика і хімія (в позаурочний час)» для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Дзіядевич Л. Г., Трикоз С. В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Географія» (у позаурочний час) для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Мальчевська О. П., Трикоз С. В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Редько Л. О., Безкоровайна Л. А., Гладченко І. В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Театральна логоритміка» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Папета О. В., Іванченко С. В., Гладченко І. В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Ритміка» (барабанотерапія) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Сухорукова О., Василевська Л., Гладченко І. В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Лікувальна фізична культура» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Бобренко І. В.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Соціально-побутове орієнтування» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Остапенко Л. І., Тарновська Л. І.).

Програма з корекційно-розвиткової роботи «Світ мистецтва» для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Дмитрієва І. В.).Позашкільна освіта та виховна робота

ища освіта

Освіта дорослих

Освіта осіб з особливими потребами

 

10 кл., основи правозн. ПІР

10 кл., труд. навч.ПІР, вар. мод

4-10 кл., труд. навч. ПІР Штукат-маляр

8 кл., муз. мистецтво ПІР

8-10 кл., інформатика ПІР

8-10 кл., математика ПІР

8-10 кл., основи здоровя ПІР

8-10 кл., труд. навч. ПІР, Квітник

8-10 кл., труд. навч. ПІР, Столяр

8-10 кл., труд. навч. ПІР, Швейн

8-10 кл., труд. навч., ПІР, Сільгосп

8-10 кл., укр. літерат. ПІР

8-10 кл., укр. мова ПІР

8-10 кл., фіз. культура ПІР

8-10 кл., фізика і хімія у побуті ПІР

8-9 кл., природознавство ПІР

8-9 кл., труд. навч. ПІР, Взуттєва

8-9 кл., труд. навч. ПІР, Офісно-паліт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень