Кадрове забезпечення інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 12.12.2018 09:28

Діяльність Брусилівського ІРЦ забезпечуватимуть педагогічні працівники: вчитель-логопед, вчитель-дефектолог, практичний психолог, вчитель-реабілітолог. Призначення на посади педагогічних працівників Брусилівського ІРЦ згідно Статуту установи та Положення про конкурсний відбір педагогічних працівників Брусилівського ІРЦ здійснюється на  конкурсній основі. Кількісний склад фахівців Брусилівського ІРЦ визначається з урахуванням територіальних особливостей, кількості дітей з особливими освітніми потребами.

5 листопада 2018 року було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Брусилівського ІРЦ. До 25 листопада 2018 року відбувався прийом документів. Конкурсною комісією було розглянуто документи 5 кандидатів. Конкурс відбувся 4 грудня 2018 року шляхом проведення співбесіди з кандидатами.

Рішенням конкурсної комісії, згідно поданих документів та результатів співбесіди конкурс на педагогічних працівників комунальної установи «Брусилівський інклюзивно-ресурсний центр» пройшли:

-   на посаду практичного психолога

Гаврилюк Ірина Олександрівна,  1991 р.н., освіта вища, закінчила Національний педуніверситет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію вчителя початкової школи; практичного психолога в закладах освіти.

• на посаду вчителя-дефектолога

Мельник Ніна Миколаївна,  1986 р.н., освіта вища, закінчила Національний педуніверситет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю «Дефектологія» та здобула кваліфікацію дефектолога, логопеда, вихователя шкільних, дошкільних та соціально-реабілітаційних закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

• на посаду вчителя-логопеда

Клименко Олена Миколаївна, 1995  р.н., освіта вища, закінчила Національний педуніверситет ім. М.П.Драгомановаза за спеціальністю «Спеціальна освіта» та здобула кваліфікацію вчитель-логопед, вчитель початкових класів та практичний психолог освітніх закладів для осіб із тяжкими порушеннями мовлення та закладів із інклюзивною формою навчання.

• на посаду вчителя-реабілітолога

Кравчук Оксана Василівна, 1991 р.н., освіта вища, закінчила Житомирський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобула кваліфікацію вчителя фізичної культури, організатора спортивно-масової роботи.

З січня 2019 року педагоги почнуть працювати на своїх посадах, виконуючи спільні завдання, визначені Статутом та посадовими інструкціями.

Директор Брусилівського ІРЦ                                                                                                           А.КОРШНІВСЬКА