Відділ освіти та спорту Брусилівської селищної ради

Серпнева конференція освітян Брусилівщини 2018

               

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року проводяться серпневі педагогічні конференції, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.    

  31 серпня 2018 року у приміщенні Брусилівського селищного будинку культури відбулась серпнева конференція педагогічних працівників, яка зібрала близько 200 вчителів, вихователів та працівників позашкільних закладів Брусилівської селищної ради для вирішення нагальних питань у контексті реформування освітньої галузі .

         На пленарній частині роботи конференції начальник відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради Чмуневич Микола Ілліч підвів підсумки попереднього навчального року та окреслив напрямки роботи на наступний 2018-2019 навчальний рік щодо реалізації  Концепції Нової української школи а закладах освіти нашої громади. Співдоповідачем по даній темі була Ариштович О.Д. – начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації.

Про сучасний  опорний заклад освіти як основу розвитку особистості говорив директор КОЗНЗ «Брусилівська гімназія імені Г.О.Готовчиця» Нікітчин О.Ю. Секретами успішності свого навчального закладу поділився Липко С.П.– директор КОЗНЗ «Брусилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Брусилівської селищної ради». Із доповіддю про  виховну роботу в закладах загальної середньої освіти  виступила Семенцова Л.В.– заступник директора з навчально-виховної роботи Соловіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Голова профспілки працівників освіти Дудін Дмитро Олексійович, окреслив нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.

         З вітальними словами та планами реалізації державної політики в галузі освіти виступали народний депутат України Дзюблик П.В., голова Брусилівської селищної ради Габенець В.В., перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О., голова районної ради Рафальська Н.А.

         За традицією на серпневій конференції освітян вітали молодих спеціалістів, які цього року поповнили вчительську родину. І звичайно, за підсумками роботи у минулому навчальному році проводилася церемонія нагородження кращих педагогічних працівників.

   Виступ начальника відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради "Про підсумки розвитку освіти у 2017-2018 навчальному році та пріоритетні напрямки розвитку освіти на 2018-2019 навчальний рік" додається.« повернутися до списку новин