Мовно-літературний  конкурс  імені Тараса Шевченка

Дата: 25.10.2018 10:51

24 жовтня 2018 року у КОЗНЗ «Брусилівська гімназія ім.Г.О.Готовчиця» Брусилівської селищної ради пройшов ІІ етап ІX Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів.

Конкурс проводився з метою вшанування спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення обдарованої молоді, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в селищі та за його межами.

У конкурсі взяли участь 29 учні із 10 закладів загальної середньої освіти громади.

Тривалість виконання завдань становила три години. Протягом цього часу учні демонстрували свої знання автобіографії та творів видатного Кобзаря, його бачення долі українського народу та значення шевченківського слова для рідної  України.

Журі визначило переможців конкурсу.  У нелегкій боротьбі перемогу здобули: Будько Іванна, учениця 11 класу Лазарівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст..-ДНЗ» (вчитель Майструк Л.В.) та Ткаченко Анна, учениця 6 класу КОЗНЗ « Водотиївський НВК « ЗОШ І- ІІ ступенів – ліцей»  (вчитель Ігнат О.М.).

Вітаємо переможців, їх наставників і бажаємо невичерпної енергії, наснаги та нових творчих злетів.